חתונה גאה

צרו קשר לאירועים בגן הגפןמלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם


 

ב"גן הגפן" יקבלו אתכם באהבה ויערכו לכם חתונה גאה רגועה ואינטימית

ככל שהעולם שלנו מתקדם והופך לפתוח יותר, כך מתגלה השוני בין אנשים ומתחזקת התחושה שכל אחד יכול לחיות את חייו על פי מי שהוא ללא הצורך להסתיר או לוותר על חוויות בגלל שוני. חתונות גאות הן חלק בלתי נפרד מעולם החתונות בימינו. אצלנו ב"גן הגפן" כל חתונה מתקבלת בברכה ואנו גאים בכל חתונה גאה אשר מתקיימת בגן שלנו. כל חתונה כזו היא הוכחה כי אהבה, מסירות ושמחה הם רגשות המשותפים לכולם והדומה בין אנשים גובר על השונה.

ליהנות מן השקט בתוך המרכז

אתם אוהבים את השקט והשלווה אך לא רוצים לוותר על מיקום מרכזי? "גן הגפן" הוא מקום המתאים בדיוק לאלה המחפשים אווירה שקטה, רגועה ואינטימית לערוך חתונה גאה, אך לא מעוניינים להגיע לכרם או פרדס הנמצאים אי שם כדי להשיג את האווירה הזו, ובאמת אין צורך. עיצובו של "גן הגפן", סוכת הגפנים הירוקה המצלה עליכם, פריטי הנוי, הגן הקטן המותאם בדיוק לחתונות ואירועים קטנים וגם המבנה והחצר המרוצפת משכיחים מכם לחלוטין את העיר הגדולה ולוקחים אתכם למקום כפרי, רגוע ושקט. עם זאת, המקום נגיש, כך שהאורחים מגיעים רעננים ומלאי אנרגיות. כך לא רק החתונה היא חתונה גאה אלא גם אתם שמחים ומלאי גאווה באירוע המקסים שלכם.

 

חתונה גאה המשלבת כפריות עם חדשנות

אמנם "גן הגפן" הוא גן באווירה כפרית, אך עדיין, בוודאי בתור גן הממוקם בלב תל אביב, הוא שומר גם על עדכנות וחדשנות. מערכת הסאונד, התאורה וגם המטבח המשלב בין טריות ואותנטיות לבין מטבח מתקדם, יוצרים את השילוב המושלם בין אווירה רגועה לבין עזרים מתקדמים. המנות היוצאות מן המטבח מבוססות על חומרי גלם טריים ומעולים, הרבה ידע וניסיון וגם הקשבה לזוג והליכה על פי רצונותיו. "גן הגפן" הוא המקום לחגוג חתונה גאה בתל אביב. אנחנו ערוכים לקיים כל חתונה אזרחית שתרצו.