חתונה הפוכה

 צרו קשר לאירועים בגן הגפןמלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם


 

רוצים להיות מיוחדים? ערכו חתונה הפוכה ב"גן הגפן" בתל אביב

בניגוד לעבר, היום כל חתונה היא יצירה בפני עצמה והקונספטים של חתונות היום הם רבים. יותר ויותר חתונות היום נערכות בשיטה של חתונה הפוכה, כשהחופה היא דווקא בסוף האירוע ולא בתחילתו. כדי לערוך חתונה עם קונפסט ייחודי, גם המקום בו נערכת החתונה צריך להיות גמיש, עם ראש פתוח וערוך להתאים את עצמו לרצונותיו של כל זוג. "גן הגפן", גן אירועים כפרי וירוק הממוקם דווקא בתל אביב, הוא בדיוק המקום לערוך בו חתונות הפוכות בסדר גודל קטן וליצור את האווירה החמימה והאינטימית שמצפים לה.

"גן הגפן" הוא פינה חמימה וירוקה בלב העיר הגדולה. המיקום במקום המרכזי ביותר בארץ שהנגישות אליו נוחה מכל אזור בארץ הוא יתרון משמעותי. בחתונה הפוכה, בניגוד לחתונות רגילות, אורחים רבים, לפחות הקרובים שבהם, ישארו עד הסוף על מנת לצפות גם בחופה. המיקום המרכזי יסייע להם לחזור הביתה בסוף האירוע בקלות רבה יותר. "גן הגפן" משלב בין אווירה כפרית למיקום עירוני ובכך מאפשר לכם לא לוותר על האווירה הירוקה. כאשר נכנסים למקום, קשה להאמין שנמצאים בלב תל אביב. סוכת גפנים הירוקה תחתיה תשבו, החצר המרוצפת, המבנה נמוך הקומה בו ממוקם האולם, הצמחיה ושלל האלמנטים מסגנון וינטג' יוצרים את האווירה הקסומה, המשוחררת והנעימה שכל כך רצויה באירוע קטן בתל אביב.

 

שפע של עיצוב, יופי וטעם בחתונות הפוכות בגן הגפן

בעיצובו של "גן הגפן" הושקעה מחשבה רבה. כל פריט ואלמנט נבחרו קפידה והונחו במקום בו הם נמצאים באופן לא מקרי. הכורסאות עם הריפוד הנוסטלגי, הפריטים המקשטים את המקום, הכלים, גופי התאורה הייחודיים- כל אלה יהפכו לחלק  מהאירוע שלכם. הוסיפו לאלה את האוכל המשובח. תרצו שהוא יוגש מהקינוח דרך המנה העיקרית אל המנה הראשונה בסוף הערב? ב"גן הגפן" יזרמו גם עם הרעיון הלא שגרתי הזה. אין ספק שזוהי חתונה שתיזכר לזמן רב.