חתונה רפורמית

צרו קשר לאירועים בגן הגפןמלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם


 

עורכים חתונה רפורמית בלב תל אביב

חתונות היום נחגגות במגוון צורות וקונספטים ולא רק בדרך האורתודוקסית. חתונה רפורמית הופכת מקובלת יותר ויותר. ממש כפי שהדרך הרפורמית היא דרך פתוחה, מקבלת ומכילה, כך גם המקום בו נערכות חתונות רפורמיות צריך להיות כזה. "גן הגפן" הוא מקום אידיאלי לחתונות אלה. זהו מקום גמיש ופתוח לחתונות בעלות מגוון קונספטים, מקום הדוגל בפתיחות וקבלה של כל דרך- העיקר שהזוג ירגיש שהוא נמצא במקום הטוב ביותר שיכל לדמיין.

אחד הגורמים החשובים לאווירה בחתונה הוא המיקום שלה. מיקום מרכזי ומוכר ונגישות נוחה עבור האורחים המגיעים ממקומות שונים בארץ קובעים במידה רבה הנאת האנרגיות שיהיו בחתונה ואת האווירה. "גן הגפן", אולם אירועים בתל אביב, ממוקם בלב העיר, מיקום נוח שהופך את ההגעה לחתונה וגם את החזרה ממנה לקלות. עם זאת, כשיכנסו האורחים אל המקום הם ישכחו מהר מאוד את הכביש המהיר והמגדלים שהיוו את הנוף רק לפני מספר דקות. "גן הגפן" מעוצב בסגנון כפרי ווינטג'. מבנה האולם הוא מבנה דו קומתי עם גג רעפים. החצר מרוצפת וכוללת כמובן את סוכת הגפנים הירוקה, ממש כמו בכפר יווני. פריטים כמו ריהוט מרופד, כדים וכלים, פריטי נוי לגינה ועוד נותנים את האווירה המיוחדת, ממש כפי שצריכה להיות בחתונה מיוחדת כמו חתונה רפורמית.

מטבח עשיר ומגוון להשלמת החוויה

אין כמו מטבח מגוון ועשיר בכדי להשלים את החוויה ולהרים את האירוע אי שם למעלה. ב"גן גפן" תפריט עשיר המבוסס על חומרי גלם טריים ואיכותיים. ניתן לבחור גם תפריט חלבי, צמחוני או טבעוני. אמנם האווירה במקום היא אותנטית וכפרית אך הציוד שישנו הוא חדשני. מערכת הסאונד המשוכללת והתאורה יוסיפו עניין ויהפכו את האירוע שלכם לשמח במיוחד.