חתונת חורף

צרו קשר לאירועים בגן הגפןמלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם


 

"גן הגפן" הינו גן אירועים מרהיב בלב תל אביב לאירוע חתונה בחורף באווירה פסטורלית בעיר הגדולה, החל מ- 50 ועד 240 מוזמנים

ניתן לקיים בגן האירועים חתונות בקונספט מיוחד לפי בחירת הזוג, כגון חתונה הפוכה וכל שעולה בדימיונכם.

חתונה קטנה מונה מספר מצומצם של מוזמנים ולכן הדגש הוא על איכות יוצאת דופן.

את האירוע נבנה יחד עמכם בהדרגה, שלב אחר שלב, תוך שימת דגש לפרטים הקטנים והגדולים כאחד.

האווירה החורפית הרומנטית בגן הגפן משרה תחושה של חמימות ואיכות.

בכניסתכם תרגישו את הקסם, איך בין רגע עברתם מהתחושה האורבנית והרועשת של תל אביב לאווירה כפרית ומרגשת.
שיכרון החושים ילווה אתכם לאורך כל האירוע ואנו נדאג לכך.

חתונת חורף בתל אביב

חתונת חורף היא אירוע מיוחד במינו, אירוע שמעניק חמימות כאשר בחוץ מזג האוויר קר ולעיתים גם גשום. לא מעט זוגות גילו את הקסם שבארגון חתונת חורף בתל אביב. בחורף העיר הגדולה מזמינה ונעימה יותר, ולא מורגשים החום והלחות שישנם בקיץ. חתונת חורף בתל אביב צריכה להיערך במקום אשר נותן תשומת לב לפרטים הקטנים, דואג לכל אורח ואורח לתחושה נעימה, חמימה ולהנאה מלאה. "גן הגפן" הוא מקום נהדר לערוך בו חתונות חורף בתל אביב. השילוב בין מיקום מרכזי שאינו דורש נסיעה ארוכה לבין אווירה כפרית וביתית הוא שילוב מנצח. החצר היפה והדשא המאפשרים שהיה בחוץ יחד עם האולם היפהפה המאפשר את השהיה בפנים נותנים לאורחים ולמארגני האירוע זמן של איכות  והנאה.

למה לנסוע רחוק כשאפשר לנסוע מספר דקות?

זוגות רבים חולמים לערוך חתונה במקום ה רחוק מאוד מלב העיר, בתוך שדה, כרם או אזור כפרי. עם זאת, אין ספק כי אירועי חורף בתל אביב נוחים יותר הן לבעלי השמחה והן לאורחים. מיוחד בחורף נסיעה ארוכה בכבישים אינה נוחה. אמנם לא כל יום בחורף הישראלי הוא יום גשם, אך אף פעם אין לדעת… הבאת האווירה הכפרית אל העיר במקום המיועד לאירועים קטנים ואינטימים היא צעד נכון וחכם. ב"גן הגפן", בין הדשא לקירות האבן של המבנה, חלונות מקושתים הצצים בקומה הראשונה וחלונות ירוקים עם דוגמה ייחודית בקומה השניה תחושו במקום לחתונה בתל אביב כפרי ונוסטלגי, חצר של אחד הישובים החלוציים. האוכל הטעים, מבחר המשקאות, הסאונד והתאורה הקסומים יחזירו אתכם אל המאה ה- 21. כך תשלבו בין אירוע רגוע, ירוק ושלו לבין אירוע תוסס ושוקק חיים. ב"גן הגפן" הדבר בהחלט אפשרי.

חתונה בחורף עם חום ואנרגיות כשקר מסביב

חתונה או אירוע חורף בתל אביב שנערכים בגן אירועים בתל אביב, ובמיוחד ב"גן הגפן", הם אירועים מלאים בחום ואנרגיות. התחושה הנוחה שחש כל אחד מן האורחים, האווירה הביתית והנעימה, השירות האדיב, המוזיקה ועוד מוציאים מכולם תחושת נינוחות, שמחה והנאה. חתונות חורף בתל אביב ובכלל הן פחות נפוצות ולכן מחירן נמוך יותר. כך תוכלו להשקיע בפרטים הקטנים ולהעניק לאורחים שלכם ערך מוסף בצורת קונספט מיוחד לחתונה, פינוקים ופעילויות לא שגרתיים. אנחנו ב"גן הגפן" נעמוד לרשותכם בכל רעיון שתעלו.