חתונת כסף

צרו קשר לאירועים בגן הגפןמלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם


 

חתונת כסף עורכים ב"גן הגפן" בתל אביב

25 שנות נישואין או חתונת כסף הן בדיוק הזמן להסתכל אחורה על הדרך שעשיתם, על המקום שאתם נמצאים בו היום ועל כל היופי שעוד צפון לכם בעתיד. זוהי נקודת ציון שלא תחזור ולכן מהווה הזדמנות נהדרת לחגוג, להיות עם האנשים שאתם אוהבים, לשמוח, לאכול, והכל, כמובן, באוירה טובה… "גן הגפן" הוא מקום קסום ואידיאלי לאירועים קטנים  בין 50 ל- 200 איש כמו חתונת כסף. אמנם לפי שמו נשמע שהוא נמצא אי שם בגליל או באזור כפרי אחר, אך "גן הגפן" נמצא במקום המרכזי ביותר שיש- תל אביב.

מכל קצות הארץ מגיעים ל"גן הגפן"

במהלך 25 שנות נישואיכם בודאי צברתם חברים ומשפחה המתגוררים באזורים שונים בארץ. חתונות כסף, בדומה לפגישות מחזור, משמשות מקום מפגש לחברים מהתיכון, הצבא או האוניברסיטה שלא התראו כבר שנים והתפזרו כל אחד למקום אחר. גן אירועים קטן ופסטורלי, אידיאלי לחתונות קטנות, שממוקם בתל אביב הוא המקום הטוב ביותר עבור מפגש חברים שכזה. האווירה הרגועה והנגישות לכל חלקי הארץ יעשו את שלהם וירימו את האנרגיות באירוע למקומות שלא דמיינתם.

 

חתונת כסף בכל קונספט שתבחרו

"גן הגפן" הוא מקום הדוגל בגישה פתוחה והליכה על פי רצונות הלקוח. תרצו חתונת כסף בסגנון אירוע ערב יוקרתי? אירוע רגוע של שישי בצהריים? מזנון בסגנון שוק איכרים? מבחינת המקום הכל אפשרי. אנו מספקים לכם את כל התנאים בכדי ליצור את האירוע האישי שלכם. העיצוב הכפרי בסגנון וינטג' הכולל מגוון פריטים ואלמנטים מיוחדים, סוכת גפנים מוריקה שתצל עליכם- כל אלה יהיו חלק מן האירוע המיוחד שלכם. גם המטבח שלנו פתוח להצעות ובקשות. ניתן לבחור בתפריט טבעוני, צמחוני, חלבי, בשרי- כל האפשרויות פתוחות. התפריט מציע מגוון רחב של מנות הנעשות מחומרי הגלם הטובים והטריים ביותר ומשלבות טעמים וסגנונות שונים.