חתונת קיץ

צרו קשר לאירועים בגן הגפןמלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם


 

"גן הגפן" הינו גן אירועים מרהיב בלב תל אביב לאירוע של חתונת קיץ קטנה ואיכותית, החל מ- 50 ועד 250 מוזמנים

ניתן לקיים בגן האירועים חתונות בקונספט מיוחד לפי בחירת הזוג, כגון חתונה הפוכה וכל שעולה בדימיונכם.

חתונה קטנה מונה מספר מצומצם של מוזמנים ולכן הדגש הוא על איכות יוצאת דופן.

את האירוע נבנה יחד עמכם בהדרגה, שלב אחר שלב, תוך שימת דגש לפרטים הקטנים והגדולים כאחד.

באירועי הקיץ, תחת כיפת השמיים המנצנצים מכוכבים והגפן העוטפת את הגן ברכות, תוכלו להנות מאירוע קייצי ומלהיב או חמים ורומנטי. תוכלו לחוש את האווירה הכפרית במלוא עוצמתה עם מזג האוויר והצמחייה הארצישראלית.

הקסם של הגן יורגש במהלך כל האירוע.

חתונת קיץ בתל אביב

קיץ הוא כמובן העונה האולטימטיבית לחתונות, העונה המאפשרת קיום אירוע בחוץ בערב קיצי ונעים וגם חתונת יום כל עוד המקום מוצל. חתונת קיץ בתל אביב או כל אירוע קיץ בתל אביב הם אירועים מהנים כאשר הם נערכים במקום מתאים, מוצל אשר בו ניתן ליהנות מן הכיף שמעניקה לנו העונה החמה אך גם לא להרגיש את החסרונות של העונה כמו שמש קופחת או חום ולחות מעיקים. "גן הגפן" הוא מקום נהדר לקיים בו חתונות קיץ בתל אביב. ברגע שתיכנסו אל חצר הגן המוקפת בגפן הנמצאת בקיץ בשיא צמיחתה ותראו סביבכם את קירות האבן של המבנה תשכחו לחלוטין שאתם בלב העיר. אין צורך להרחיק.  מספיק לנסוע מספר רחובות, להכנס אל חצר הבית ולהרגיש באווירה הכפרית והנוסטלגית שבמקום.

חתונה בקיץ מרעננת בשיא החום

על מנת לארגן חתונת קיץ בתל אביב, בה החום והלחות בקיץ לא תמיד נעימים, צריך להקדיש תשומת לב לפרטים הקטנים. כך בדיוק עושים ב"גן הגפן". מיקומו של כל מזנון, מיקומם של השולחנות או של רחבת הריקודים מתוכנן כך שהאורחים ירגישו תחושה נעימה. בערב, כשהשמש שוקעת, מתחילה הבריזה מן הים ויורד ערב קיצי כיפי. זה הזמן להתרענן במשקאות שמציע המקום לחתונה קטנה בתל אביב, האוכל הטעים והמגוון וכמובן לרקוד ולשמוח. בחירה ב"גן הגפן" כמקום לארגן בו אירועי קיץ בתל אביב היא בחירה מצוינת. בין אם זהו אירוע משפחתי ופרטי ובין אם אירוע עסקי, כאן תרגישו את החלק הנעים של הקיץ, את הרוח הקלילה והנעימה והחום היחידי יגיע מן האנרגיות וההתלהבות של האורחים במהלך הערב.

ליהנות מאווירה אינטימית ומיוחדת

אם בחתונות רבות מרגישים עומס או צפיפות, ב"גן הגפן" תרגישו תחושה שונה. פינות הישיבה הנעימות הכוללות ספות רכות ומקומות ישיבה נעימים, החצר הנעימה שאפשר לטייל בה בכיף. כל אלה מספקים לכם חתונת קיץ בתל אביב  עם איכות, יופי ותחושה של חתונה הנערכת במקום כפרי, מקום בו המרחבים והספייס שיש לכל אחד הם חשובים. כאשר אתם מחפשים מקום לארגן בו חתונת קיץ בתל אביב אל תדלגו על "גן הגפן" כשתגיעו למקום, תדעו מייד שזה המקום שחיפשתם.