מקום לאירועי חינה בתל אביב

צרו קשר לאירועים בגן הגפןמלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם


 

מתחם "גן הגפן" הינו הפתרון המושלם לחגיגת החינה שלכם. מקום לחינה בתל אביב, זמין, נגיש ובעל כל האמצעים. הנכם מוזמנים להכיר אותנו

אנו עובדים עם מגוון מפיקי החינה בתחום אשר ידאגו לעצב עבורכם את המקום לפי מיטב המסורת, עם התלבושות המהודרות ביותר ולפי טעמכם ובחירתכם.

 

אולם לחינה בתל אביב

חינה היא טקס חשוב שמהווה חלק בלתי נפרד מן ההכנות לחתונה בקרב עדות המזרח. אנו ב"גן הגפן" מעמידים לרשותכם מקום לחינה בתל אביב שיאפשר לכם לחגוג ולשמוח לקראת אחד האירועים החשובים ביותר לזוג ולמשפחתו – החתונה. החינה הוא אירוע מלא בשמחה אשר האנרגיות צריכות להרקיע בו שחקים. מחפשים מקום אותנטי עם אווירה אינטימית, כפרית וירוקה אך מעדיפים למצוא מקום לחינה במרכז? אנחנו דוגמה נהדרת לכך שאפשר למצוא מקומות לחינה במרכז ואפילו בתוך תל אביב עצמה ועדיין לזכות באווירה מדהימה וכפרית כאילו נסעתם אל מחוץ לעיר.

אולם, חצר, אוכל והרבה אווירה

אולם אירועים לחינה בתל אביב צריך להתאים לאירוע מסוג כזה. "גן הגפן" הוא מקום לחתונה בתל אביב המתאים לאירועים קטנים ומושקעים ולכן כאשר אתם מחפשים מקומות לחינה בתל אביב אין סיכוי שתפספסו מקום מקסים כזה. חצר המקום מחופה בסוכת גפנים אשר מתמלאת בצבע ירוק לקראת הקיץ. ההחצר עצמה נעימה, פנימית ושקטה, רחוקה מן ההמולה של תל אביב למרות שנמצאת במרחק של כמה צעדים ממנה. האולם הוא מקום חמים ונעים להיות בו כאשר מזג האוויר בחוץ קר או חם. אנו משקיעים רבות באוכל כי אנו מאמינים כי אולמות אירועים לחינה בתל  אביב ובכלל מקומות לאירועים נמדדים מאוד באמצעות האוכל המוגש. אורחים רבים יזכרו מן החינה שלכם בעיקר את האוכל שהיה בה… אנו מכינים מאכלים מסורתיים ואותנטיים העוברים  מדור לדור כמו עוגיות ומתוקים שהם חובה באירועי חינה. מעבר למאכלים אלה תמצאו אצלנו שפע של מנות מעניינות ומגוונות ומשקאות. האווירה שתהיה באירוע שלכם אם יערך במקום לחינה בתל אביב כמו "גן הגפן" היא בדיוק האווירה שחיפשתם ורציתם לאחד הימים השמחים בחייכם.

עיצוב שייקח אתכם למקומות אחרים

החינה במיוחד היא אירוע בו תרצו להרגיש לרגע במקום אחר, לחוש באווירה האוריינטלית והמיוחדת. עיצוב המקום באופן ייחודי הוא המפתח ליצירת התחושה הזאת שתיקח אתכם למקום אחר. אצלנו ב"גן הגפן" יחכה לכם עיצוב מיוחד ומושקע אשר לא כל מקום לחינה בתל אביב טורח להשקיע ולהכין. אנו אוהבים ליצור אירועים קטנים אך מושקעים ומיוחדים, וזה האירוע שתקבלו אצלנו.