מקום לברית/ה בתל אביב

צרו קשר לאירועים בגן הגפןמלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם


 

 

מקום לברית או בריתה בתל אביב קסום, עם אווירה חמימה ומשפחתית לאירוע הברית/ה שלכם

המקום מכיל החל מ-50 ועד 240 מוזמנים.

אנו נדאג להתאים עבורכם את התפריט הנכון עבורכם, לפי טעם ותקציב וביחס אישי ומקצועי.

  

אולם לברית בתל אביב

ברית היא אחד האירועים המשמחים והמרגשים בחייה של משפחה. הצטרפותו של תינוק חדש היא אירוע המרגש בכל פעם מחדש. ברית היא בדרך כלל אירוע אינטימי יותר מחתונה וגם אירוע הנערך ביום ולא בלילה ולכן נוצרת בו אווירה אחרת. ברית היא גם אירוע שמתקיים בשלב מאוחר יותר בחיי המשפחה, כאשר ישנם כבר במקרים רבים ילדים לבעלי השמחה וגם לאורחים ולכן מקום לברית בתל אביב ובכלל צריך לקחת בחשבון גם עובדה זו. "גן הגפן" הוא אולם אירועים לברית בתל אביב בו יגישו כל האורחים בנוח, מקום שגם במהלך היום יווצרו בו אווירה נעימה בחצר המוצלת על יד סוכת גפנים קסומה ורוגע, וזאת למרות מיקומו בלב תל אביב.

תפריט נפלא ויחס אישי

אחד הדברים החשובים ביותר אותם צריכים מקומות לברית בתל אביב או מקומות לברית במרכז הוא יחס אישי. זוג או משפחה שהצטרף אליהם תינוק חדש נמצאים במצב רגיש יותר עם לילות ללא שינה ולכן יחס איש ונדיב מצד אחד עם מקצועיות מצד שני תקל עליהם מאוד בארגון האירוע. "גן הגפן" מעמיד לרשות אורחיו צוות אדיב ומקצועי המלווה אותם מן הרגע הראשון בו פנו אלינו ועד שיעזבו את המקום בפעם האחרונה (פעם אחרונה לאירוע זה, אנו בטוחים שיחזרו אלינו גם באירוע הבא…). גם התפריט אותו אנו מציעים לאורחים הוא מגוון ועשיר, כולל גם מנות צמחוניות וטבעוניות המאפשרות לארגן אירוע צמחוני או טבעוני. בבריתות, כאמור, כמות הילדים לרוב גדולה יותר וגם גיבור או גיבורת האירוע הם קטנטנים. אנו מודעים לכך ומציעים גם תפריט לילדים. אולמות אירועים בתל אביב לא תמיד יציעו לכם מנות מיוחדות ומושקעות גם לילדים.

אירוע ברית שכולו אווירה

בחירת מקום לברית בתל אביב הוא המשימה החשובה ביותר בארגון האירוע. חשוב לבחור מקום שיתן לאורחים מיד לחוש בנוח, כמו בבית, אך מצד שני יספק את כל הכלים כמו סאונד, תאורה מיוחדת ומקום קסום בכדי ליצור אווירה ייחודית שתבדיל את האירוע הקטן שלכם מאירועים אחרים. ל"גן הגפן" לא יצטרכו האורחים (בהנחה שהם גרים ברובם במרכז) לנסוע מרחקים ארוכים ורובם לא יאמינו כי ניתן למצוא מקום לברית במרכז שמשכיח לחלוטין את העיר ונותן תחושה של פסטורליות ושקט.