אירועים עסקיים

צרו קשר לאירועים בגן הגפןמלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם


אירועים עסקיים

במתחם האירועים "גן הגפן" אולמות שונים המהווים יתרון אמיתי ומאפשרים לכל אירוע שילוב של שימוש כולל במתחם ובכך הופכים כל אירוע עיסקי לאטרקטיבי ומוצלח

במקום קיים ציוד מקצועי המותאם לאירועים עיסקיים.

ניתן לקיים ב"גן הגפן" החל מאירועי הרמת כוסית הכוללים כיבוד קל, אירוע לגיבוש עובדים כמו שעשתה חברת https://www.roysairconditioning.com/ ועד ארוחות מלאות בישיבה,

במתחם חללים שונים המהווים מגוון פיתרונות לכל סוגי אירועי התרבות, כגון: ירידים, גלריות/ תערוכות, סדנאות והופעות חיות. ציוד הגברה ותאורה מקצועיים יעמדו לשרותכם במקום.

מקום לאירוע עסקי בתל אביב

אירוע עסקי הוא חלק בלתי נפרד מחייה של כל חברה. בין אם זהו אירוע חברה המיועד לעובדים, אירוע השקה של מוצר, כנס או ארוחה- זהו אירוע שיכול להקפיץ את החברה קדימה ולמתג אותה במקום בו תרצו למתג אותה. לכן, כדאי להשקיע בחיפוש אחר מקום לאירוע עסקי בתל אביב או מקום לאירוע עסקי במרכז. מקומות לאירוע עסקי בתל אביב הם מרכזיים, נמצאים במרכז העניינים ונגישים עבור מרבית המוזמנים, במיוחד כאשר החברה ממוקמת במרכז. "גן הגפן" הוא מקום לאירועים קטנים ואינטימיים שיספק לכם את כל התנאים להרים אירוע נעים באווירת אירוע בוטיק. המיקום המרכזי בלב תל אביב אינו רומז על האווירה הירוקה והרגועה שתקבלו כאשר תיכנסו אל המקום.

לשבת תחת גפנכם

אירוע חברה או אירוע עסקי אחר נותן לכם לרגע לראות את מה שהישגתם עד כה מאז הקמתם את החברה. אין רגע מתאים מזה לשבת "תחת גפנכם" או יותר נכון תחת סוכת הגפנים של המקום הנמצאת בקיץ בשיא צמיחתה ולהסתכל לרגע על מה שהשגתם. זה הזמן לפרגן לעצמכם ולמצוא מקום לאירוע עסקי בתל אביב שיאפשר לכם להיות לרגע האורחים של עצמכם, להתפנק וליהנות הנאה אמיתית מן האירוע. צוות "גן הגפן" יעשה הכל בכדי שתרגישו כך. את כל מהלך האירוע נתכנן יחד איתכם כך שכל הפרטים יהיו מאורגנים ומסודרים. ישנם מקומות לאירועים עסקיים במרכז המשאירים קצוות רבים לא סגורים בהנחה שדברים יסתדרו. אצלנו הדברים אינם כך. אצלנו אין קצוות לא סגורים. הכל מתוכנן ומאורגן מהפרטים הגדולים עד הקטנים. בתור מנהלי חברה אתם בטח יודעים עד כמה זה חשוב להצלחה.

אירוע עסקי עם אוכל טעים לכל האורחים

כאשר אתם מחפשים מקום לאירוע עסקי בתל אביב חפשו מקום אשר מעמיד לרשותכם את כל התנאים לאירוע מגוון ועשיר. אצלנו תקבלו תפריט עם מנות מגוונות ומעניינות, אזור ריקודים תוסס הכולל את כל הציוד החדשני ביותר, חצר ירוקה בסגנון כפרי של פעם, והכל במרחק של כמה צעדים מלב תל אביב. כן, היום אין צורך להתרחק. כל עוד אתם בוחרים ב"גן הגפן", הכל נמצא קרוב לבית.