חתונה אזרחית

צרו קשר לאירועים בגן הגפןמלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם


חתונה אזרחית חוגגים ב"גן הגפן"

העולם היום הוא פתוח ופרוש בפני כולם. גם האהבה חוצה יבשות ומדינות. בנוסף, אנשים היום אינם מהססים לנהוג על פי השקפת עולמם ולחגוג את אחד האירועים המשמעותיים בחייהם לא כחתונה הדתית אלא לערוך חתונה אזרחית.  אנו ב"גן הגפן" שמחים לערוך מגוון סוגים של חתונות אצלנו, להתאים את המקום לקונספט או לסוג החתונה וללכת איתכם עד הסוף בכדי להגשים את החלום.

מקום קסום בלב תל אביב, אידיאלי לחתונה אזרחית

אם השם "גן הגפן" מעורר בכם תהיות לגבי מיקומו – אל דאגה: את המקום בו נמצא "גן הגפן" יכיר כל אחד מן האורחים, אפילו כאלה המגיעים מחו"ל. הגן הכפרי והמקסים הזה נמצא בכרך המוכר היטב- תל אביב… מניסיון אנו יודעים עד כמה מיקום נוח משפיע על רמת האנרגיה והאווירה שנוצרת במהלך החתונה. הגעה קלילה ונוחה לחתונה תגרום לאורחים להיות במיטבם ולשמוח איתכם, במיוחד במקום המשרה אווירה מדהימה כמו "גן הגפן".

 

עיצוב וחשיבה על כל פרט

אז איך בגן הגפן הופכות חתונות אזרחיות, הפוכות, רפורמיות או כל סוג אחר לאירוע בלתי נשכח? חלק חשוב הוא עיצוב המקום. "גן הגפן" מעוצב בסגנון כפרי וירוק למרות מיקומו בלב תל אביב. סוכת הגפנים הירוקה שתתן לכם צל יוצרת מיד את החמימות ותחושת הקירבה. העיצוב בסגנון וינטג', הגן הקטן עם ריהוט הגן והנדנדה- כל פריט כזה מוסיף ליופיו של המקום ושל האירועים הקטנים הנערכים בו. חלק שני הוא השירות. צוות הגן קשוב לכל הרצונות והבקשות שלכם ויספק את השירות המלא לכם ולאורחים עד שאחרון האנשים עוזב את המקום. חלק שלישי הוא האוכל המעולה. ל"גן הגפן" מטבח עשיר העושה שימוש בחומרי גלם טריים על פי העונה. צוות המטבח קשוב גם הוא לרצונות הקולינריים שלכם, כולל תפריט המורכב כולו ממנות צמחוניות, טבעוניות או חלביות.