אירוע צמחוני/טבעוני

מלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם


אירוע צמחוני/טבעוני

אירוע טבעוני/צמחוני דורש השקעה רבה ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר.

בגן הגפן, אירוע טבעוני כולל שלל רחב של מאכלים ומאפים טעימים ומעניינים מהצומח.
הריחות המיוחדים יעטפו את האירוע.
האוכל מגיע מן הטבע באהבה רבה.
גם לילדים דאגנו למגוון מאכלים טעימים.

 

הצמחונות וגם הטבעונות הפכו להיות חלק בלתי נפרד מאורח החיים של לא מעט אנשים. לכן, אירועים צמחוניים או טבעוניים הופכים שכיחים. אם בעבר התפריט באירועים היה מוכר ודי ידוע מראש וכלל תמיד מנות בשריות, היום תפריטים באירועים נבנים גם על טהרת הצמחונות ואפילו הטבעונות. בתל אביב במיוחד ישנו ריכוז גדול יחסית של צמחונים וטבעונים ולכן חתונה צמחונית בתל אביב או חתונה טבעונית בתל אביב הן תופעה מוכרת. עדיין, בכדי להעניק לאורחים מנות צמחוניות וטבעוניות שהן עשירות, משביעות, מרשימות ומפנקות המקום צריך לההשקיע זמן, מחשבה ולהשתמש בחומרים טריים ביותר. אצלנו ב"גן הגפן" כל אירוע מסוג זה מקבל את כל תשומת הלב.

לא על הסלטים לבדם…

היום ידוע עד כמה מזון המבוסס על הצומח הוא בריא. לכן, גם אנשים שאינם צמחוניים או טבעוניים באופן רשמי פתוחים הרבה יותר לאוכל מסוג זה. אירוע צמחוני בתל אביב, לפחות כזה הנערך ב"גן הגפן", לא כולל רק סלטים וירקות חתוכים. זה המקום לגלות עד כמה העולם הצמחוני או הטבעוני הוא עשיר. ארוחות צמחוניות כוללות למעשה הכל מלבד בשר (לעיתים הן כוללות אפילו דגים – תלוי ברצון הלקוח) ולכן סוגי המנות הם רבים וכוללים מיני מאפים ריחניים, פשטידות, פסטות, פיצות, סלטים טריים וצבעוניים, תבשילי קדרה משביעים וממלאים הנהדרים במיוחד בחורף.

גם באירוע טבעוני יחכו לכם שלל מנות טעימות, עשירות ומפתיעות. לעיתים לא תאמינו עד כמה אירוע טבעוני בל אביב יכול להיות דומה בטעמיו לאירוע בעל תפריט רגיל. גם מנות בשריות מובהקות כמו נקניקיות או המבורגרים תוכלו למצוא באירוע כזה, רק שחומר הגלם אינו בשר אלא חומרים המגיעים כולם מן הצומח. חתונה טבעונית בתל אביב ובוודאי חתונה צמחונית בתל אביב יכללו גם שלל קינוחים טעימים. כשמדובר על אירוע צמחוני הקינוחים הם חלביים ובאירוע טבעוני נמצא תחליף לחלב (כמו באירוע בשרי). כך או כך, האוכל הוא נפלא והאווירה אינה אווירת דיאטה או אווירה בריאותית בהכרח.

ליהנות מן הצומח ב"גן הגפן"

"גן הגפן" הוא מקום נהדר לארח אירוע צמחוני בתל אביב. כבר שם המקום, אך גם האווירה הכפרית והירוקה והמומחיות שלנו במנות צמחוניות וטבעוניות מבטיחים לכם ולאורחים אירוע מושקע ומפנק.